İletişim Bilgileri

İş Alanları

Zirai Ürünler

Harita

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-

Gelişen Dünya düzeni içinde modern çağın getirdiği teknolojiyi ve bilimi kendisine ilke bilerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmet vermeyi kendisine hedef alan firmamız beş ana konu üzerinden çalışma yapmaktadır.
1- Çevre sağlığı ilaçları pazarlanması ve ilaçlama hizmeti,
2- İlaçlama Makineleri ve Sırt Pülverizatörleri Pazarlama hizmeti,
3- Kurum ve kuruluşlara temizlik ve dezenfekte hizmeti,
4- Tarımsal ilaç ve organik yaprak gübreleri üretim ve pazarlama hizmeti,
5- Endüstriyel ve Zirai tohum üretim ve pazarlama hizmeti.
Firmamız çevre sağlığı ilaçlarında ve ilaçlama makinelerin de çalışma alanının yoğun olduğu Doğu ve Güney Doğu Bölgesinde birkaç firmanın bölge distribütörlüğünü yapmaktadır.İlaçlama hizmeti konusunda gelişen teknolojiye ayak uyduran ve sürekli kendisini yenileyen firmamız T.C. Sağlık Bakanlığının istemiş olduğu tüm kriterleri yerine getirmiş,yaptığı işte sorumluluğunu bilen,profesyonel kadrosuyla hizmet veren yaptığı işi bir rapor halinde müşteriye sunan,insan sağlığını en üst düzeyde tutacak ilkeli,seviyeli,dürüst ve başarılı bir gelecek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.
Firmamız kapalı ve açık alan ilaçlamasında Dünya Sağlık Örgütünce tavsiye edilen Sağlık Bakanlığınca ruhsatı olan insana ve kullanılan alanda hedef haşere dışında zararı olmayan,modern makine ve cihazlarla profesyonel elemanlarla en güzel hizmeti sunmaktadır.
İnsan sağlığını ve Çevre temizliğini ön planda tutan firmamız günümüz koşullarında insana hastalık etmeni bulaştıran haşerelerin özellikle temiz ve hijyenik olmayan ortamlarda oluştuğundan ilaçlama ile beraber temizlik ve dezenfekte hizmetlerinde teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek kurum ve kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik hizmetler vermekteyiz.
Firmamız Tarımsal ilaç ve organik yaprak gübresi ile tohumculuk konusunda perakende satış mağazasıyla beraber Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesinde oluşturduğu pazarlama ağı ile Bölge Distribütörlüğünü yaptığı bir çok firmanın ürünlerini pazarlamaktadır.
Firmamız kendisini denetleme mekanizmasını kurmak,hizmetlerinin kalitesini düşürmemek ve sürekli yükseltmek amacı ile 2007 Yılında ISO 9001:2000 Uluslar arası Kalite Belgesi ile TSE Hizmet Yeterlilik Belgesini alarak bununla TS 8358 İle İlaçlama Hizmetlerini TS 12524 İle de Temizlik Hizmetlerini genel standartlara uygun hizmet vereceğini beyan eden firmamız; kendisini her türlü denetime açmış bulunmaktadır.
Çalışma alanlarında Ülkemizdeki ve Dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilgilerini sürekli güncelleyen,öğrendiklerini çalışanları ile paylaşan bir anlayışla,insan sağlığını en üst düzeyde tutacak ilkeli, seviyeli,dürüst ve başarılı bir gelecek için çalışmalarına ara vermeden sizlere hizmete devam edecektir……

Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00